Poštovana,
    moj problem je isprekidan san. Moja noć protiče tako što se na svakih sat vremena budim i tako već godinu dana. Molim Vas za savjet. Inače, to je počelo (moja pretpostavka) kao posledica nervoze i manjih zdravstvenih problema. Došlo je do pada estradiola i izostanka menstruacije (a sve to zbog umora i nervozice). Moram da naglasim da nije bilo nekih velikih problema, sada je sve u redu, nisam nervozna (barem ne svjesno). Inače, ako nemam obaveza rano ujutro ja se dobro osjećam, sastavim dovoljan broj sati sna, ali ne kvalitetno. Na sreću za sada dobro funkcionišem. Tablete i čajevi na biljnoj bazi pomognu, ali na kratko. Ako ikako možete da pomognete biću Vam zahvalna!
    Pozdrav

    Odgovoreno: 22. 12. 2008.
    • Poštovana,
      veoma bih Vam rado pomogla,ali mislim da imam veoma malo podataka za pružanje adekvatne pomoći. Ono što bi Vam sigurno pomoglo je psihoterapija, te se obratite stručnom licu u mestu. Srdačno, Dr Dragana Krasić