Poštovanje,
    Žena od 43 g. ima sl. probleme.Već oko 5 meseci uvek pred spavanje kad legne oseća kao neko žiganje glave i stresanje celog tela. To se desi 3-4 puta dok ne zaspi. Nekad dobije i veliki strah zbog toga. O čemu se radi ?
    Hvala.

    Odgovoreno: 22. 12. 2008.
    • Poštovani,
      ne može se na ovaj način reći o čemu se radi. Potrebno je da osoba uradi osnovne laboratorijske analize,EEG za početak i da se izvede dijagnostika a da se tek potom govori o psihogeno uzrokovanom problemu. Srdačno. Dr Dragana Krasić