Supruga stara 28 godina često ima noćne more. Žali se da joj, vrlo često nedostaje vazduha. Ne znoji se ni kod težih napora. Raspoloženje prema detetu varira izmedju beskrajne povezanosti i gotovo brutalnosti. Takvo stanje traje duži period.
    Ima li nekih indicija da je reč o nekoj bolesti?

    Odgovoreno: 19. 12. 2008.
    • Postovani,nadam se da ze iza ovog pitanja nalazi samo briga i potreba da pomognete svojoj supruzi.Na osnovu recenog ne brinite,ne radi se ni o cemu ozbiljnom,ali bi bilo pozeljno da porazgovarate sa njom i predlozite joj razgovor sa strucnim licem Srdacno Dr Dragana Krasic