Moj sin ima 33 godine i uzima marihuanu osam godina, a pre godinu dana uzima isto kokain. Pije samo pivo, ali intenzivno kad uzima kokain. Hoće da prestane uzimati drogu i misli da bi to uspeo sam bez lečenja.
    Da li je u mogućnosti da se oslobodi zavisnosti i koliko vremena mu je potrebno da ne uzima drogu da bi znali da je izlečen. Ako nije moguće tako da se oslobodi, gde da se obratimo za pomoć i koliko bi me koštalo da mi sin postane normalan mladić, bez poroka?

    Odgovoreno: 14. 12. 2008.
    • Poštovani,
      dug je proces lečenja, ali moguć. Moraju se uključiti stručni ljudi za ovu oblast, jer to je sigurniji način da uspete. Potrebno je uključenje cele porodice u lečenje.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić