Poštovanje,
    koji je po Vama lek izbora za panični poremećaj - seroksat ili zoloft. Znam da je preko interneta nezahvalno reći, ali bih Vas molio da budete precizni.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 12. 12. 2008.
    • Poštovani,
      u medicini se kaže da ne postoji bolest, nego pacijent. Lek izbora dat farmaceutskom recepturom je Seroxat. Moja iskustva pokazuju da je lek izbora Zoloft! A istina je da neko reaguje bolje na sertralin, a neko na paroxetin. Nemojte se opterećivati time, Vi i Vaš psihijatar ćete se najbolje dogovoriti o tome. Srdačno,
      Dr Dragana Krasić