Poštovana,
    Zbog hroničnog umora, vrtoglavice, trnjenja i bojazni, neuropsihijatar mi je prepisao terapiju - flunisan (u početku pola tablete, a kasnije celu).
    Da li biste mogli da mi kažete za koliko dana prelazim sa pola doze na celu tabletu. Kada mogu da očekujem potpuni izostanak simptoma i koliko dugo traje terapija? Pitam Vas to, jer nisam dobila smernice od svog dr-a. Na pitanje do kada treba da pijem, rekao mi je - dok ne bude bolje.
    Hvala!

    Odgovoreno: 09. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #16568

    • Dalije flunisan opasan lijek i moralise piti dozivotno unapred hvala