Poštovani,
    Već par godina se lečim od raznih psihijatrijskih poremećaja uz primenu medikamenata. Trenutno osećam nešto nalik najcrnjoj depresiji. Ponekad kao da sam izašla iz sopstvene kože, sve mi je besmisleno i nestvarno. Pokušavam da ostanem u drugom stanju ne bih li imala bar kakvu svrhu postojanja na ovom svetu. Teško je rečima opisati ono što osećam. Dr mi je rekla da kad se osetim loše u tom smislu mogu popiti 1/4 Rivotrila bez ikakve bojazni, pa čak i u trudnoći povremeno.
    Da li je to tačno ili se on ipak mora piti redovno. Imam li razloga za još jedan strah?
    Srdačno Vas pozdravljam.

    Odgovoreno: 30. 11. 2008.
    • Postovana,morate najpre resiti problem depresije,pe tek onda razmisljati o trudnoci.Da bi se plod dobro razvijao vrlo je bitno psihicko stanje majke,te posvetite vreme i paznje najpre tome, Srdacno Dr Dragana Krasic