Poštovanje,
    imam probleme seksualne disfunkcije zbog korišćenja antidepresiva. Probao sam da uporedo pijem cialis, problemi sa erekcijom su se malo umanjili, ali je libido ostao na nuli, tako da praktično nekih većih pomaka nije bilo. Sazao sam da postoje antidepresivi iz grupe dopamine reuptake inhibitor (amineptine, vanoxerine) koji ne samo da nemaju tih nusefekata, već pojačavaju libido, ti lekovi nisu registrovani kod nas, ali postoji jedna privatna apoteka koja bi mogla da ih uveze.
    Interesuje me da li oni leče i panični poremećaj i anksioznost i šta Vi mislite o njima?
    Hvala