Poštovana,
    imam 30 godina moj problem je imam neki strah, od gužve, samoće, osećaj je kao da ću se onesvesti, a nikad se nisam onesvestila. Prvo noge počinju da se tresu, hladan znoj, ubrzano lupanje srca. Sve ove simptome imam već 6 godina, posle drugog porodjaja. Sada sam se prvi put obratila jednom psihijatru iz Niša.
    Htela bih i Vaše mišljenje.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Postovana,imate problem panicnih napada,za koji je naravno neophodno da se javite psihijatru.Potrebna je adekvatna psihoterapija i farmakoterapija da biste se dobro osecali.Takodje, radim u Nisu,te ako imate potrebu mozete mi se javiti,podatke mozete dobiti preko ovog sajta Srdacno Dr Dragana Krasic