Posle jako traumatičnog dogadjaja i povreda nanijetim od poznatog lica na radnom mjestu, kojom prilikom je samo pitanje sreće da sam uspio preživjeti upao sam u duboku krizu strahova i `paranoje`. Postavljena mi je dijagnoza F.43.22 i već više od polovine god. pijem Zoloft 50mg jednu dnevno i Ksalol 0,5mg tri puta po jednu tabletu. Posle par mijeseci krenulo je bivati bolje pod dejstvom ljekova. U medjuvremenu sam radi prirode posla, nanovo bio u kritičnim situacijama, tako da se problem straha opet aktivirao bez obzira na ljekove koje redovno uzimam. U nemogućnosti sam da promijenim posao što me dodatno deprimira i zatvara. Pokušao sam i sa psihoterapijom, ali sve mi se čini da nema nikakvih pomaka. Polako mi se sužava prostor u kome se osećam sigurno.
    Šta da radim?

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Postovani,ako vec niste u situaciji da promenite okolinu,promenite sebe.Dobro izabrana psihoterapija bi morala da da rezultate,te Vam savetujem da izaberete dobrog terapeuta i nastavite lecenje.Imam puno iskustava sa Vasom problematikom,te Vam tvrdim da ce se problem resiti ukoliko radiote na sebi,pozitivnije razmisljate i sagledate problem sa svih strana.Radim u Nisu,podaci o meni su na ovom sajtu,te mi se mozete obratiti Srdacno Dr Dragana Krasic