Kako liječiti povremenu nesanicu koja se javlja periodično-svaka 2-3 mjeseca. Ona traje oko 15 dana. Utoku njenog trajanja spavam 3-4 sata i moram ustati. Trošim sanval i lexilijum u tom periodu, ali nema koristi.

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Postovana,osim zakonitosti vremenskog perioda,mora da se utvrdi zakonitost unutrasnjih zbivanja,sto somatsko-hormonskih to i psihickih.Inace,od lekova mozete probati sa Nipamom,Lendorminom ili Flormidalom,naravno,neki od tih preparata,ne svi Srdacno Dr Dragana Krasic