Imam lošu naviku da čupam kosu u temenu - tu mi je kosa redja i stalno su mi prsti na tom mestu, verovatno kad sam nervozna. U poslednje vreme boli me taj deo na glavi, osećam kao da nemam koncentraciju i plašim se da ne bude nešto gore, pokušavam da to ne radim, ali ruka stalno mi ide u temenu...
    Unapred hvala i pomozite mi ..
    p.s. kod Vas zaista sam pročitala korisne stvari i svaki moment koristim da naučim nešto.
    Pozdrav i čekam neki savet....

    Odgovoreno: 12. 11. 2008.
    • Poštovana,
      radi se o problemu opisanom u psihijatriji, koji nije samo deo loše navike. Ukoliko niste u stanju da snagom volje se izborite sa lošom navikom, javite se psihijatru u mestu koji će Vam pomoći da rešite postojeću napetost koja Vas uvodi u ponavljajuće radnje i loše raspoloženje.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić