Lečim se od depresije 9 meseci, pijem zoloft 50mg ujutru i bromazepam od1.5 dva puta dnevno. Simptomi su mi /vrtoglavica, umor, malaksalost, kočenje vrata i ramena, mučnina, dekoncentrisanost, strah, mrzovolja,...zoloft mi je dosta pomogao, međutim dosta sam se ugojila oko 18 kg.
    Pitala bih Vas da li je to od leka i da li će se svi simptomi povući uz ovu terapiju?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.
    • Poštovana,
      sigurno se niste ugojili od navedene terapije. Lek je dobar kod navedenih simptoma, ali nije dovoljan da bi došlo do izlečenja. Odredjena psihoterapija bi dodatno dovela do pravih rezultata.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić