Poštovana,
    imam 20 god. i imam problem u toku sexualnog odnosa sa devojkom, jako brzo dođem do orgazma, pa u toku odnosa dolazim do orgazma par puta da bih i nju zadovoljio, često se dešavalo da mi treba samo par minuta. U početku sam mislio, pošto nisam imao sexualnog iskustva da će se to vremenom srediti, ali evo i posle godinu dana je isto. Neko mi kaže da je to zato što to stvarno radimo iz ljubavi, i zato što se prepustim... ne znam u čemu je problem, ali se nadam da je do psihe!
    Ako možete da mi date neki savet i pomognete, bio bih Vam jako zahvalan!
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.
    • Poštovani,
      može biti problem brži orgazam, ako niste u stanju da nastavite dalje. Medjutim, ova situacija Vam ide u prilog i stiče se utisak Vaše jače potentnosti. Ne brinite se, sve je o.k., opustite se.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić