Poštovana,
    imam problem prilikom seksualnog odnosa sa devojkom. U predigri je sve ok, penis je u erekciji, ali kada treba da stupimo u odnos, mene uhvati neki strah i onda erekcija prođe. Čim ne mislimo na odnos, erekcija sa posle par minuta vrati. To mi se desilo već dva puta, počinjem da se brinem.
    Šta može biti uzrok i kako prevazići taj problem? Jedino što mogu reći da sam na poslu izložen stresu svakodnevno, ali kada dođem kući, pokušavam to izbacim iz glave. Devojka mi pomaže u tome. I, da li je problem u tome što nisam imao seksualni odnos par godina (čudno, ali nažalost istinito), pa imam možda imam strah od neuspeha?

    Odgovoreno: 01. 11. 2008.
    • Poštovani,
      Opustite se, prepustite se strasti i ljubavi. Devojka Vas voli i uživajte se. Strahovi jesu prisutni, sigurno i strah od neuspeha, ne vode ničemu, ne dozvolite da preovladaju.
      Srdačno Dr Dragana Krasic