Poštovana dr,
    zahvaljujem se na odgovoru i imam pitanje još jedno za Vas. Koji su to odgovarajući antidepresivi koji bi mi pomogli, kad ja sam skoro sve i svašta pila i ništa mi nije pomagalo, pa Vas molim recite mi šta bi bilo dobro za mene.
    Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 30. 10. 2008.
    • Poštovana,
      odgovarajući antidepresiv je onaj koji bi lekar procenio da Vam odgovara shodno kliničkoj slici. Ne odgovara svaki lek svakom pacijentu. Drugo u panici, koju često stvara nestrpljivi pacijent u želji da mu bude što pre bolje, često se ne dođe do odgovarajuće terapijske doze, niti se lek davao dovoljno dugo, te izostanu rezultati.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić