Poštovanje,
    imam 28 god, 2000.god imao sam zapaljenje srčanog mišića i od tada imam psihičke tegobe...što znači da od tada uzimam antidepresive koji mi nisu pomogli do sada. Trenutno pijem Ksanaks 0,5mg skoro već god dana.. ako odem kod psihijatra samo mi produži, zato sam prestao da idem. Znam da je moja greška, ali bih hteo Vašu pomoć. Dugo spavam, osečam umor, vrtoglavicu povremeno, hladnoću, peku me spoljni delovi šaka, napet sam, imam preskanaja srca, malaksalost. Trenutno imam osećaj da ću da se srušim..
    Potrebna mi je Vaša pomoć

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Postovani,Xanax nije antidepresiv,ostalo ne znam sta ste uzimali.Lekovi nikada ,bez psihoterapije ne mogu resiti problem.Ako zivite u Nisu mozete mi se obratiti i tako Vam mogu pomoci najispravnije, Srdacno Dr Dragana Krasic