Pijem Zoloft od 50, Rivotril 3 puta po četvrtinu i 1 četvrtinu Propranola. Idem privatno kod psihijatra, ali sve mi je gore, agorafobija sve veća i nenormalne tahikardije. Lekari kažu mora tako dok Zolift ne počne da deluje, pijem ga manje od mesec dana, jako se loše osećam.

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.
    • Poštovana,
      neophodno je da uz terapiju lekovima imate i adekvatnu psihoterapiju, jer sami po sebi lekovi bez toga ne daju dobre rezultate. Ne slažem se sa načinom na koji pijete Rivotril (bi izostavila sasvim) i Propranolol (1/4,o,1/4)
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić