Počeo me je hvatati strah pomalo kad izađem vani sama, kad šetam sa svojom ćerkom koja ima tri godine. Nemam nikakav problem, inače ne bojim se tunela, liftova, gužvi...do sada ništa nisam pila.
    Kako da pobedim strah i šta da pijem?
    p.s. suprug je protiv da idem kod psihijatra, misli da je ok sa mnom.
    Hvala Vam unapred

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Vaš suprug nije u pravu, ovo se tiče Vas. Potrebno je da se obratite psihijatru. Naročito je važno da to uradite što pre da problem ne bi narastao kada ga je teško lečiti.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić