Imam 33 godime i 4 male dece. Već duži period sam neraspoložena, nemam volje za nizašta, sve mi je teško, ništa me ne usrećuje ...retko kada se smejem, ništa ne može da me usreći, nervozna i dosta nervoze osećam u stomaku. Primetila sam da već duži period, nekih godimu dana imam slabu koncetraciju, zaboravljam, ne mogu da se opustim, a da ne osećam nervozu. Deca idu u vrtić, a beba je sa mnom. Muž mi pomaže koliko može. Zabrinuta sam za svoje mentalno zdravlje..imam utisak da ću uskora da poludim....
    Zanima me da li sam možda obolela od depresije ili šta je u pitanju?
    Unapred zahvalna,
    Ana

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.
    • Postovana,veoma ste preoptereceni i verovatno stoga veoma malo vremena za sebe i sopstvena zadovoljstava.Porazgovarajte sa muzem,potrazite pomoc od nekoga da Vam povremeno pricuva bebu,opustite se,posvetite vreme samo sebi.Cinite malo ono sto volite.U krajnjem slucaju potrazite strucnu pomoc,sigurna sam da nije nista ozbiljno, Srdacno Dr Dragana Krasic