Moj suprug ima sve simptome afektivnog bipolarnog poremećaja da ih ne nabrajam sad i to u maničnoj fazi. Do sada nisam primetila da je u depresivnoj fazi.
    Kako da pomognem njemu i da ga uputim lječniku, jer svaki moj pokušaj je uzalud. On kaže idi ti leči se ja sam zdrav.
    Molm Vas za savet, jer znate šta znači takva osoba i za sebe i za okolinu.

    Odgovoreno: 21. 10. 2008.
    • Poštovana,
      ne znam koje ste profesije, ali ste postavili jednu veoma ozbiljnu dijagnozu. Ako ste u pravu, jedini izlaz je lečenje i to odgovarajućim psihofarmacima, od strane psihijatra.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić