Molim Vas recite mi zašto osećam da mi gori glava i kičma, a pri tom bih navela da imam 42 godine i da duže vreme pijem lek protiv panike EFEXOR DEPOR?

    Odgovoreno: 19. 10. 2008.
    • Poštovana,
      ne postoji ni jedna telesna bolest koja bi imala ovakvu simptomatologiju. Gorenje kičme i glave je subjektični izraz napetosti i anksioznosti. Ukoliko, kažete i sami, nemate odgovor na pomenuti lek, potrebno je da se požalite psihijatru koji ga je uključio i da se pronađete onaj koji bi odgovarao. Naravno potrebna je i psihoterapija.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić