Bolujem od bulimije već više od 7 godina. U početku je to bilo ređe, možda jednom dnevno, a sada to radim, čini mi se bezbroj puta dnevno... Svaki obrok ja izbacim iz sebe, ali SVAKI. Moji su to saznali pre oko godinu dana. Ja sam bez ičije pomoći prestala sa povraćanjem, ali se kroz možda čak manje i od mesec dana, sve navratilo... Ovog leta je to provalila moja sestra od tetke, inače zubarka. Išla sam u Niš, konsultovala se sa doktorkom (psihijatrom), ali je ona bila tako \'hladna\'.... Ja tada nisam prestala to da radim. Evo, krenula sam u školu i naravno, izostanci... Samo gledam kada mogu da jedem, da li će me neko videti, da bih sve to, opet izbacila iz sebe. Danas sam opet sve rekla svojima i rešila da idem u Beograd na lečenje.
    Interesuje me koliko to dugo traje, jer ipak idem u školu, a ne bih želela da se to pročuje?

    Odgovoreno: 17. 10. 2008.
    • Poštovana,
      možete doći u Niš, upravo se bavim bolestima ishrane. Jako bih volela da Vam pomognem, jer radi se o veoma velikom problemu u kome ste. Niste, nažalost, usamljeni u bulimiji, morate da se javite što pre, da bismo krenule sa lečenjem.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić