Poštovanje,
    Imam 33 god. 6 meseci pijem Karbapin, a pre toga 1.5 god Rivotril. U nekoliko navrata su mi bili prepisivani razni antidepresivi, dg f48. Karbapin na mene ne deluje nikako ni dobro ni loše, pa me interesuje od čega ja bolujem i zašto mi je prepisan taj lek ? Moj razlog za odlazak kod Neuropsih. su bili psihosomatski bolovi u preponama i nervoza, a isto se osećam i sad.

    Odgovoreno: 17. 10. 2008.
    • Poštovani,
      karbapin je psihostabilizator. Ukoliko, posle šest meseci, se i dalje isto osećate, sigurno je da Vam lek ne odgovara i da se morate javiti psihijatru. Pored lekova, možete se podvrgnuti psihoterapiji, koja uz lekove daje jedino zadovoljavajuće rezultate.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić