Imam 39, a supruga 33 godine. Imali smo strastvenu ljubavnu vezu 6 godina i ove godine smo počeli živeti zajedno. Međutim, supruga je izgubila seksualnu želju, više me i ne dira, okrene se i spava, ili čeka da ja zaspem, pa onda legne. Ona često masturbira pored mene u krevetu misleći da ja spavam, a ako se ja okrenem ona prekida i neće da vodimo ljubav.
    Da li je to kraj naše veze i da li ima smisla dalje ovako živeti zajedno?
    Hvala.

    Odgovoreno: 16. 10. 2008.
    • Poštovani,
      najpre biste morali da porazgovarate sa suprugom otvoreno o tome. Dugo ste zajedno, trebalo bi da se dobro poznajete i da možete o svemu da jasno popričate, pa da onda potražite pomoć. Ne postoji bolji način rešavanja problema, do otvaranja putem razgovora.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić