Moja žena ima dijagnozu: tešku depresiju sa teškim psihotičnim simptomima. Pije 22 tab. dnevno, imala je 16 elektro šokova, koji su pomogli u početku, ali posle izvesnog vremena stanje se povratilo kao prije elektro šokova, počela je da zaboravlja. Prošle godine su joj našli cistu između malog mozga i lobanje i doktori su ustanovili da nije opasno, ali mora da se kontroliše redovno.
    Da li je ta cista opasna ili nije, želim da pitam Vas, jer ovim doktorima više ne verujem i da li su opasni el. šokovi, inače živimo u inostranstvu.
    Puno hvala, Nenad

    Odgovoreno: 15. 10. 2008.
    • Postovani ,ne mogu Vam reci o promeni ciji snimak nisam videla.najbolje ,sobzirom na nepoverenje,da sa svim nalazima,kada budete dosli u Srbiju se obratite referntnoj kuci i doktoru da pregleda i Vasu zenu i dokumentaciju, Srdacno Dr Dragana Krasic