Poštovana,
    u poslednje vreme mi često pucaju kapilari u oku, najčesšće u snu.Već duže vreme osećam psihičku napetost i nervozu, pa sam se pitao da li to može biti uzrok pucanja kapilara.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 10. 10. 2008.
    • Poštovani,
      neophodno je da uradite laboratorijski status, pregled interniste, krvni pritisak i ostalo. Napetost sigurno može pomoći u dešavanju pucanja krvnih sudova, treba je izbeci i rešiti .Obratite se iz tog razloga psihijatru.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić