Poštovana,
    u braku sam 4 god., imam odličan seksualan život, ali pored toga moj muž me stalno vara. Razgovaram s njim, ali uzalud. On se stalno brani da nije to tako. Pored dobrog seksa, zašto bi to on radio.
    Da li je u pitanju neka bolest?

    Odgovoreno: 10. 10. 2008.
    • Poštovana,
      jeste li sigurni da Vas suprug vara? Ako Vam ne priznaje, imate li potvrde o tome? Ako jeste sigurni, na koji način se nosite sa tim? Da li bi Vam bilo lakše da se radi o bolesti, a ne o pukoj prevari gde Vas povređuje i ponižava? Razmislite o svemu i porazgovarajte sa njim. Razmislite o svemu, pokušajte da mu predočite situaciju obrnutom, sex nije samo fizički dodir, već nosi i emocije...
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić