Moja sestra ima dijagnozu F41.2 / F32.2, pije SEROXAT i KSALOL. Vrlo je uznemirena i depresivna, ima strahove koje ne može da opiše.
    Molim Vas recite mi o čemu se radi i kako da joj pomognem!
    Unapred zahvalna na odgovoru!

    Odgovoreno: 10. 10. 2008.
    • Poštovana,
      s obzirom da Vaša sestra ima dijagnozu i terapiju, a Vi ste zabrinuti zbog nje i težine bolesti, pođite sa njom njenom psihijatru ili se konsultujte još sa nekim. Problematika o kojo ste pisali leči se lekovima i psihoterapijom.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić