Nadam se da ću ovaj put uspeti da Vam objasnim ono što želim da Vas pitam. Problem moje seksualnosti. Sve više me privlači muški pol, pa i seksualno. Naravno da me to brine i želeo bih da se rešim toga. Da li i koje testove i nalaze mogu da uradim? Mogu li se izlečiti?

    Odgovoreno: 10. 10. 2008.
    • Postovani,nema testova i nalaza od znacaja za seksualno opredeljenje.U svakom slucaju mozete se obratiti psihijatru , i problem sagledati drugacije ,a mozda i ne izgleda tako kako Vam se u ovom trenutku cini... Srdacno Dr Dragana Krasic