Imam problem sa seksualnim opredeljenjem. Privlače me osobe muškog pola i u meni izazivaju uzbuđenje kakvo bi trebalo da čini ženska osoba. U stvari, počeo sam da budem ravnodušan prema ženama.
    Da li je u pitanju poremećej polnih hormona ili je problem vezan za psihu? Da li se i kako može lečiti?

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Poštovani,
      nisam u stanju da Vam dam odgovor, jer mi nedostaju detaljniji anamnestički podaci. U svakom slučaju bi bilo najbolje da se obratite psihijatru koji bi Vam pomogao da razrešite problem.U nekim zemljama homoseksualizam se ne smatra i ne ubraja u psihopatološka seksualna ispoljavanja.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić