Poštovana,
    imala sam napad panike pre nešto više od dve godine, pila lekove 9 meseci, Efektin, pa zatim Velafaks.
    Šta mislite o tim lekovima. Da li se moguće da sam dobila napad zato što sam se pre toga osećala fizički loše, tj bila gladna, pad šećera...
    Hvala!

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Poštovana,
      malo ste rekli, a dosta pitali! Naravno da disbalans u telu može da bude inicijator napada, ali nije jedini uslov. Jedno je imati panični napad, a drugo je bolovati od paničnog poremećaja! Jeste li imali jedan napad i zbog toga uzimali lek devet meseci?
      Srdačno,
      Dr D.Krasić