Već godinu i po dana se lečim od psihoze. Terapija je Artane a 2mg 2x1, Moditen depo, inj. na dve nedelje, Lorazepam, 2x1, Rispolept a 2mg 3x1, Anafranil 4x1, i Flormidal 1 uveče. I dalje imam jake halucinacije, manjak koncetracije, otežan govor, šapućem samo.
    Interesuje me koje su šanse da se izlečim i može li se sa ovom dijagnozom u invalidsku penziju, jer me već šalju na istu. Imam 32 godine.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Poštovani,
      imate ozbiljnu terapiju, a pri tome navodite da Vam je i dalje loše. Neophodno je da se obratite svom psihijatru i uputite mu pitanja koja ste ovde postavili, jer on najbolje poznaje Vaš problem, pa će Vas najbolje uputiti.
      Srdačno,
      Dr D.Krasić