Imam 20 god. Osećam malaksalost, umor, imam bolove u grudima i to me jako pritiska i kao da imam neku knedlu u vratu. Čini mi se da gubim dah u određenim trenucima, prosto se gušim. Znate ja sam mnogo osetljiva osoba. Izgubio sam apetit, skroz ništa ne mogu da jedem.
    Molim Vas recite mi šta da radim i kome da se obratim...?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 05. 10. 2008.
    • Poštovani,
      ukoliko gubitak težine i apetita tumačite svojom osetljivošću i ako ste prethodno se podvrgli analizama, onda bi trebalo posetiti psihijatra koji će Vam pomoći da rešite zajedno problem.
      Srdačno,
      Dr D.Krasić