Imam dijagnozu panični napadi sa somatizacijom i uz to agarofobiju, pila sam 15 dana serohsat od 20 mg i bilo mi je loše, posle toga kada sam popila celu tabletu, tog dana sam zaglavila u bolnici na primanju 3 boce infuzije, više ne nalazim smisao života ,imam napade plača, ne smem sama ostati kući sa sinon, plašim se da mi se nešto ne desi i da ne padnem u nesvest . Sada pijem rivotril 1/4 ujutru, popodne i uveče.
    Molim Vas šta da radim, ovo me sve jako plaši.

    Odgovoreno: 30. 09. 2008.
    • Poštovana,
      dijagnoza koju imate je česta, ozbiljna onome ko boluje, ali je izlečiva. Potrebno je da se obratite psihijatru koji će ozbiljno shvatiti Vaš problem, podvrgnuti Vas odgovarajućoj psihoterapiji i dat i odgorajuću medikamentnu terapiju. Ne slažem se sa Vašom terapijom.
      Srdačno,
      Dr D.Krasić