Bulimičarka sam duže vreme, nekako sam naterala sebe da pokušam da prestanem. Ranije sam povraćala 3,4 puta na dan, a sada se kontolišem i do deset dana, pa opet jedan dan povraćanje i tako. Problem nastaje tek kada tog desetog dana stanem na vagu i ona pokaže čak 4-5kg viška. Radim vežbe, trčim, ali zbog ishrane nemam redovnu stolicu.
    Da li mi nekako možete pomoći? Poslušaću svaki Vaš savet, samo Vas molim da me ne terate da se obraćam stručnom licu...kako sam uspela deset dana (što je za početak bilo dovoljno da shvatim da mogu), uspeću i ovako uz Vašu pomoć, preporučite mi obroke i to će za početak biti dovoljno.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 28. 09. 2008.
    • Poštovana,
      ne znam kako biste uz moju pomoć uspeli na ovaj način.Mogu, naravno ali u ordinaciji, gde bismo se o svemu dogovorile. Ipak Vam savetujem da se javite psihijatru, jer ćete dobiti i odgovarajuću terapiju.
      Srdačno Dr Dragana Krasić