Posle porođaja sam imala svakodnevne bolove u stomaku mesecima. Radila sam sve preglede i kod svih specijlista je bilo u redu. Na kraju sam otišla kod neuropsihijatra i dao mi je terapiju eglonil. Od tada je bol prestao, ne pijem više lekove, ali primećujem da non stop razmišljam o bolestima i nalazim siptome, mislim da imam problem sa hipohondrijom što i ljudi u mojoj okolini primećuju. Imam 29god.
    Koji je Vaš savet?

    Odgovoreno: 27. 09. 2008.
    • Poštovana,
      obratite se psihijatru u Vašem mestu, mislim da ćete zajedno naći pravo objašnjenje. Postoji mogućnost da se radi o hipohondriji, postoji i odgovarajući lek, pa Vam s toga to savetujem.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić