Moji problemi su počeli pre par meseci. Posle antibiotske terapije počele su retke stolice koje su trajale mesecima. Kroz jurenje lekara i dijagnoze ja sam počela da gubim snagu.Valjda je strah od bolesti učinio svoje. Na kraju je dijagnostikovan iritabilni kolon. Posle toga je počelo davljenje u grlu i pečenje u želucu. Dijagnostikovan je gerb., ali moja psiha je pala. Od svega toga se u meni nešto okrenulo i kao da padam u neki vid depresije. Stalno mi se plače, smeta mi prisustvo ljudi, želim da budem sama, kad pogledam ljude koje volim počinje da me steže u grudima i plače mi se. Osećam se kao da se rastajem sa životom. Po savetu lekara, koji nije psihijatar, uzela sam lorazepam 0,5mg 1+0+2.
    Da li je to ispravno? Koliko dugo da ga pijem? Da li ja to padam u neki vid depresije ili je samo neka kriza koja će postepeno proći?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 27. 09. 2008.
    • Poštovani,
      obratili ste se pogrešnom lekaru i niste dobili adekvatan lek. Prestanite sa njim, javite se psihijatru, postoje lekovi za Vaše probleme, postoji psihoterapija...
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić