Da li može pred spavanje da se uzima nešto za smirenje i šta kako bih se opustila i utonula u normalan san i koliko dugo može da se koristi?

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Poštovana,
      uvek postoji lek kojim se trenutno može rešiti simptom. Ali, problem ne treba rešavati samo trenutno, već se mora pokušati da trajno bude rešen. U Vašem slučaju, savetovala bih Vas, da posetite psihijatra, porazgovarate i dogovorite se oko terapije. Srdačno,
      Dr D.Krasić