Poštovani dr
    molim za pomoć jedne devojčice od 15 godina. Polaskom u srednju školu počela je sebe užasno da omalovažava kako je najgora u razredu i kako ona ne zaslužuje da bude tu, a pritom je u osnovnoj školi bila odličan đak i mnogo se posvećivala knjizi. Posle tri dana stanje se pogoršalo i počela je da priča kako će se ubiti i kako laže sve oko sebe i da svima želi zlo. Priča i neke vulgarnosti. Porodica je normalna bez ikakvih presiranja da mora da bude dobar đak, sama je to želela.
    Da li je to nešto opasno i kako je povratiti u normalan život.
    Marija

    Odgovoreno: 19. 09. 2008.
    • Postovana, bilo bi neophodno da potrazite strucnu pomoc za Vase dete.Razgovor i procena psihijatra bi svakako bili od velike pomoci i sigurno su jedini ispravni nacin resavanja problema.Neophodno je da u tome ucestvujete i Vi i Vas suprug. Srdacno , Dr Dragana Krasic