Poštovanje,
    Imam 25. godina. Bio sam uvek dobro dete, završio sam fakultet u roku, odslužio vojsku, osamostalio sam se od svojih roditelja. Međutim, koliko god izgledalo sa jedne strane da mi sve ide od ruke, toliko u vezi emocija jako lutam. Zaljubljen sam u jednu devojku (22 god). Maksimalno se trudim oko nje. Međutim, ona ne pokazuje neke preterane emocije prema meni. Trudim se da budem uz nju kad god je potrebno. Šta god je trebalo, ja sam se prvi našao tu, da joj budem podrška. Kada su joj svi okretali leđa, ja sam bio uz nju. U trenutku kada mi sve prekipi i ja počnem da dižem ruke od svega, ona me vuče nazad. Kada me ona zove, ja se ne javljam na tel, izbegavam je. Onda ona da neku malu varnicu i sve se vrati po starom. Pokušavao sam da razgovaram sa njom u vezi svega toga. Ona kaže da ne želi da se vezuje, da hoće da se provodi, da ne želi da izgubi kontakt sa mnom. I to sve traje već nekih godinu dana. Ja sam pokušavao da se otrgnem od svega toga. Imao sam neke pokušaje veza, ali sam ih sve upropastio. Ne tražim puno, samo malo razumevanja i topline.
    Šta da radim da pobegnem iz ovog začaranog kruga? Dosta mi je više razmišljanja zašto ovo, zašto ono...?

    Odgovoreno: 19. 09. 2008.
    • Postovani,Vi ste sa osobom koja zna sta hoce!A Vi s druge strane ne bas.Ona vam jasno kaze da hoce da se zabavlja,a Vi ostajete i ,znaci da prihvatate njene uslove, koji nisu Vasi.Stoga ,naravno, da niste zadovoljni kada igrate po tudjim pravilima?Sta Vi zelite?Ako zelite ozbiljnu vezu,onda dobro razmislite kakav bi to bio lik?Da li onaj koji vam kaze da ne zeli da se vezuje?Ne dostaje Vam inicijativa i odlucnost.Odluka,koja, trenutno nije povoljno emotivno resenje, nije losa odluka.U zivotu su bitnija dugorocna resenja od kratkorocnih, Srdacno, Dr Dragana Krasic