Poštovani,
    molim Vas da mi odgovorite kojim lekovima se najuspešnije leči opsesivno-kompulzivni poremećaj?
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 14. 09. 2008.
    • Opsesivno-kompulzivni poremećaj je bolest koja zahteva kompleksan psihijatrijski tretman, što podrazumeva lečenje i putem lekova i putem psihoterapijskih metoda. Lečenje je nemoguće postići samo lekovima. U svakom slučaju kod postojanja ovog problema, neophodno je obratiti se psihijatru što pre, jer se radi o ozbiljnom oboljenju.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić