Poštovani,
    imam 20god. Moj problem je što nemam koncentracije i veoma teško pamtim. Student sam, nemam porodičnih problema. Imam dječka s kojim sam u vezi godinu dana i odlično nam veza funkcioniše. Kad čitam knjigu sve je ok, ali kad učim za ispit dosta vremena provedem učeći. Bila bi Vam veoma zahvalna kad bi me posavjetovali kako da brže pamtim.
    Nadam se da ćete mi odgovoriti,
    Unaprijed se zahvaljujem!

    Odgovoreno: 14. 09. 2008.
    • Poštovana,
      pitanje precizno i jasno, ali odgovor nije lako dati bez dodatnih informacija! Problem koncentracije i pamćenja može biti uzrokovan višestrukim faktorima: psihickim i organskim. Bitno je videti, kada je to počelo, napraviti dijagnostiku. Razmisli o izboru fakulteta, da li je to bio tvoj izbor? Možes se javiti da se dogovorimo da se vidimo i razrešimo problem koji te muči. Srdačno
      Dr Dragana Krasić