Evo, ne znam ni kako da pocnem sa ovim pitanjem. To je jedan od mojih problema, pre sam divno pisala, sada ne mogu ni cestitku da napisem, kada citam nesto, misli mi lutaju, ne mogu da se skoncetrisem. Ne mogu da se naspavam, iako spavam vise od 13 sati. Zelim puno toga, ali nikako da ostvarim ili stanem, ne istrajem do kraja. Razmisljala sam o koriscenju antidepresiva, ali se plasim, sama to necu moci, snaga volje nije tako snazna kod mene. Molim Vas za savet. Imam 21 god.

    Odgovoreno: 14. 09. 2008.
    • Postovana,znam samo da si mlada! Znam i da imas problem za koji nisam sigurna da se definise bolescu!Mislim da bi bilo potrebno da se javis psihijatru radi razgovora i da se dogovorite sta dalje. Srdacno DR Dragana Krasic