Postovana, molim Vas odgovorite mi. Imam sin dve godine i dva meseca govori oko 20-30 reci. Za neku rec on kaze po dve slova na pr. "palo" on kaze "pa".Da li i kada treba da potrazim pomoc od LOGOPEDA?

    Odgovoreno: 15. 09. 2008.
    • Postovana,procedura navedene problematike vas vodi najpre u ordinaciju decjeg neuropsihijatra radi dijagnostikovanja problema ukoliko ga ima.Nije dovoljno suditi i dijagnozu postaviti na osnovu navedenog. Srdacno, Dr Dragana Krasic