Moj sin je bio u komi skoro 2 mjeseca, jer je uzeo prekodoze morfium. Posle 7 mjeseci borbe da prezivi, oseca se kao da je u depresiji ponovo. Koje je pouzdano lecenje protiv depresije posle uzimanja narkotika? Zahvalna mama.

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • Postovana! Pretpostavljam da je Vas sin vec lecen od depresije kada prepoznajete simptome. Neophodno je u svakom slucaju lecenje nakon situacije u kojoj je bio vas sin. Takvo lecenje je dugotrajno i podrazumeva i upotrebu leka i psihoterapiju, kako individualnu tako i porodicnu. Veoma je vazno u njegovom izlecenju prekid unosa narkotika, za koji se nadam da je postignut, da bi bilo izgleda za dalje antidepresivno izlecenje. Srdacan pozdrav, Dr Dragana Krasic