Imam 20godina i u vezi sam 7meseci. Moj decko ima 26godina i dobro funkcionisemo. Ali, mene plasi jedan mali problem -  prerana ejakulacija, jer meni to ne smeta,  posto ja njega volim previse. Ja se plasim za njega. Posle svakog odnosa on me pita da li sam zadovolna i ja mu uvek kazem da sam zadovoljna i da mi je najlepse sa njim. Ali, plasim se da on ne nabije nekakav kompleks. Mislam da ponekad, kad odnos traje duze, da pije neke preparate za stimulaciju na prirodnoj bazi,  tako mi je rekao jednom. Ja zelim da mi date savet kako da se ponasam i kako da mu pomognem. Ne zelim da ga izgubim, jer ga volim puno. Hvala puno.

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • Postovana, neophodno bi bilo da najpre porazgovarate o problemu i pokazete svom mladicu koliko vam je stalo do njega.Vas iskren odnos i emocije, mogu mu uliti sigurnost, ciji nedostatak je cesto uzrok tome. Tako mu mozete pomoci, a uostalom i sebi jer i Vi brinete zbog toga. Ukoliko u tome ne uspete na taj nacin, potrazite zajedno strucnu pomoc. Srdacno, Dr Dragana Krasic