Postovani doktore, ne znam da li je ovo pitanje za Vas..ako nije uputite me dalje. Imam momka sa kojim sve savrseno funkcionise, zaljubljen je, stalo mu je itd. i krenuli smo u seksualne odnose, on ima erekciju, ali ne moze da ejakulira i u sred cina izgubi zelju. Kaze da nije problem u meni, tj. da ga uzbudjujem, ali da mu se to ipak prvi put sa mnom dogadja. Nema psihickih problema, a ni fizickih, niti imamo problema u vezi. Sta moze biti problem i kako prepoznati aseksualnog muskarca? Pozdrav od Nevene

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • Postovana, takodje, mislim, da Vi niste uzrok ovog desavanja, samim tim da razlog nije nedovoljno uzbudjenje. Ne znam koliko se poznajete, u smislu poznavanja njegovog ranijeg zivota i eventualno dela njegovog zivota, kada nije sa sa Vama. Unos narkotika, i psihicki problemi mogu biti uzrok ovome. Ukoliko se ne nalazite u navedenom, bilo bi pozeljno da se obratite strucnom licu za pomoc, naravno oboje. Srdacno, Dr Dragana Krasic