Draga doktorka, imam jake glavobolje vec duze vreme. Da li neredovan sex ima nekih uticaja na to. Unapred hvala

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • Postovani NN, mnogo bi mi znacilo kada bih znala makar kojeg ste pola. Sta znaci neredovan sex? Ono sto je za nekog neredovno za drugoga nije. Ali, ako zelite konkretan odgovor, u svakom slucaju je veoma vazno imati redovan i kvalitetan seksualni zivot. U svakom slucaju , ako su vase glavobolje tako ceste i pogotovu, ako vam ometaju redovno funkcionisanje, neophodno je ispitivanje od strane strucnih lica (oftalmolog, hematolog, ORL, neurolog). Srdacno, Dr Dragana Krasic