Postovana, patim od anksioznosti dugi niz godina. Zbog toga pijem desetak godina Xanax i vec pet godina Seroxat svakodnevno. Lekovi imaju pozitivnih rezultata, ali sam jako zabrinut kako oni uticu na moj organizam! Da li dugogodisnje koriscenje ovih lekova moze da osteti moju jetru, zeludac ili neki drugi organ? Da li uticu na krvnu sliku? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • Postovani, ne znam da li imate redovne kontrole psihijatra ili samoinicijativno toliko dugo uzimate lekove.Neophodno je da posetite svog psihijatra ,jer ovako duga upotreba lekova smatram da trazi i redovno kontrolisanje. Srdacno Dr Dragana Krasic